MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 5748078
nr 574 8078
Skåp
2 delat, Börge Mogensen, Teak/Ek, längd: 135, djup: 46, höjd: 143, (smärre fanerskador)
Utrop:
100 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 30 mars 2009
kl 18:26:37
300 kr
600 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.200 kr
30 mar
TEMA Dansk Design
Läs mer om TEMA Dansk Design
Børge Mogensen (1914-1972)